(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

о.Кіпр

На сонячному острові Кіпр у вас буде можливість не тільки загоряти і купатися, але і результативно порибалити. Тут дуже багато рибалок, не тільки місцевих жителів, а й туристів, які бажають взятися за вудки. Цікавий факт у тому, що найбільш популярна не морська рибалка, а на водосховищах. Якщо ви мисливець до морської рибалки, то на Кіпрі ви можете спробувати себе в лові більш ніж 260 видів риб, що мешкають в дзеркальних водах Середземного моря.

У відкрите моря виходять рибалити на восьминогів, акулу або тунця. Влітку, з липня по серпень, відбувається ловля на тунця. Якщо ви відправились за акулою, то теж не зможете отримати 100% гарантії на результат, але кожен рейс ловить маленьких акул, яких часто відпускають назад в море. Така риболовля стартує з самого ранку, при цьому яхта вирушає дуже далеко у відкрите море, тільки там можливий видобуток. Не варто боятися, ці акули абсолютно безпечні для людини, тому якщо ви станете свідком улову особини два метри в довжину, то просто насолоджуйтесь видовищем.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!