(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Норвегія

Норвегія славна своїми мандрівниками, прекрасними фьордами і дуже смачною рибою. Окреме та найголовніше місце серед можливостей, які Норвегія дарує своїм туристам, займає рибалка. Для даного заняття вам пропонується практично уся берегова лінія країни. Достатньо орендувати будиночок на березі мальовничого фьорду чи відкритого моря і можна сміливо насолоджуватися улюбленою справою. Тут рибалка триває цілий рік, і можна випробувати всі види лову. У Норвегії ви зможете впіймати такі види риби як: тріска, пішка, сайда, морський окунь, пінагор, оселедець, лящ, морська щука, камбала, палтус. Тут ви зможете впіймати рибину вагою до 30 - 40 кілограм. Можна ловити рибу в озері або в річці, а можна в морі. Вудити з катера, з причалу або узяти напрокат човен і відправитися в морську рибалку.

Відмінними риболовецькими місцями славиться Північна Норвегія.

Пропонуються тури на острови поряд із містом Берген, до якого можна дістатися як і на автобусі, так і на таксі або ж узяти на прокат автомобіль.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!