(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Париж назавжди

Париж — Замки Луари — Мон-Сан-Мішель — Руан — Онфлер — Довіль — Трувіль

РОЗКЛАД ТУРУ ПО ДНЯХ

Місто безмежного захоплення — Париж, місто, про яке неможливо забути... лише раз його відвідавши... Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя — місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад — найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу... Гранд Опера — найкрасивіший театр світу... Париж — казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами...

Лувр, світ мистецтва — світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана і Рафаеля... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська... Підйом на Ейфелеву вежу. Щоб відчути ауру Парижу потрібно прогулятися на кораблику по Сені. Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів — аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!

Париж назавжди Париж назавжди Париж назавжди Париж назавжди

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!