(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Грузія — 5 теплих днів

Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів Грузія — 5 теплих днів
НАЙКРАЩІ В БІЗНЕСІ
АВІА
5 ДНІВ
15 ОСІБ
ТБІЛІСІ — МЦХЕТА — ГОРІ — СІГНАГІ — ГУРДЖААНІ — ТБІЛІСІ

Поїхати в Грузію варто в будь-яку пору року, але ми обрали жовтень. І поїздка вдалася.

Таланило нам з першого дня; коли ми розпочинали программу в Тбілісі. Це унікальне і справді неповторне місто, що поєднало в собі різні культурні і духовні традиції. Церква Метехі та фортеця «Нарикала», синагога та кафедральний собор Сіоні, проспект Руставелі, та пішохідна вулиця Шардені. У цей день у грузинській столиці проводилося свято міста та фестиваль молодого вина, з усіх куточків Грузії зїжджалися винороби, везли молоде вино та виноград. Насправді все це виявилося величезним ярмарком з виноградом, чачею, сирами та квасолею нового врожаю. Знані винороби Грузії не тільки представляли нові сорти сімейних вин, але й пропонували бажаючим прийняти участь у процесі чавлення винограду. За традицією, чавлять виноград тільки чоловіки. І нам повезло вдруге, адже чоловіків в групі було більше. Робили ми це вперше але з великим інтересом та ентузіазмом. Потім пили його всім гуртом. Вино, виготовлене всім гуртом, смакує краще – переконані в Тбілісі.

Мцхета – древня столиця Грузії, монастирь Джварі (VI-VII ст), Арагві, Кура – це неймовірні краєвиди; Светіцховелі (XII ст.) – місце поховання грузинських царів, святе місце Грузії, місце особливої сили...

Але ж не даремно Грузія асоціюється в нас перш за все з вином, танцями, чудовою кухнею та квітами. В тій же послідовності і в нас: дегустація коньяку на заводі неподалік Горі; супра – традиційне грузинське застілля з хачапурі, шашликом, хінкалі, та безліччю різноманітних домашніх страв, які задовільнять навіть самого прискіпливого гурмана. Унікальність і різноманітність!!! Усе це у супроводі грузинського фольклорного ансамблю, спів якого було проголошено ЮНЕСКО шедевром нематеріальної спадщини людства.

Гори великого Кавказу, казкова Алазанська долина, Мтацмінда... Поїздка вдалася.

Частинку Грузії ми забирем з собою.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!