(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Хай живе Віденський бал!

Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал! Хай живе Віденський бал!
НАЙКРАЩІ В БІЗНЕСІ
АВТОБУС
3 ДНІ
32 ОСОБИ
ЛЬВІВ — БУДАПЕШТ — ВІДЕНЬ — ЛЬВІВ

Відправляємося у Відень. Цього разу Відень відкриває нам свою одну зі своїх найпривабливіших сторінок – бали, адже ми їдемо на Бал.

Декілька слів з історії питання.

Відень з давніх часів зберігає за собою титул світової столиці балів. Свій щорічний бал влаштовують представники практично кожної професії: юристи та журналісти, військові та фармацевти, кондитери та страховики, банкіри та квіткарі, музиканти, студенти..... сажотруси. Самий статусний - Віденський Оперний бал, що проводиться у Віденській Державній опері та збирає більше 5000 гостей.

Це надзвичайно урочиста подія із класичним набором танців – полонез, вальс, полька...., суворим етикетом і дрес – кодом: тільки фраки з білою краваткою-метеликом для кавалерів і вечірні сукні «до п’ят» для дам. Втім, заслуговує уваги кожен з віденських балів – всі вони розкішні, ошатні і в своєму роді унікальні. Ми обрали на бал кондитерів.

Підготовка до Балу тривала декілька місяців складалася з багатьох частин: підбирали смокінги та фраки, шили сукні та взуття. Купували прикраси та дуже ретельно вчилися танцювати. Організували для працівників курси і старанно вивчали всі «па» вальсу, полонезу, польки та кадрілі. І не даремно. Танцювали всю ніч, адже бал тривав з 20:00 до 5:00.

Між танцями дегустували десятки сортів незвичайних тортів, тістечок, пряників та солодощів, виконаних всесвітньо відомими домами, такими, як Sacher, Demel, Dalmаyer. Закінчувався бал розіграшом головного призу, який вручався королеві балу, і був це.... мішок цукерок, і вага його мала чітко дорівнюватися вазі королеви. Трохи жаль, що цього разу виграли не ми, але солодощів цієї ночі і так було досхочу.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!