(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Октоберфест у Мюнхені

Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені Октоберфест у Мюнхені
НАГОРОДА КРАЩИХ
АВТОБУС
7 ДНІВ
18 ОСІБ
ЛЬВІВ — БУДАПЕШТ — ВІДЕНЬ — ПРАГА — МЮНХЕН — ЗАЛЬЦБУРГ — ЛЬВІВ

Кожного року в кінці вересня Мюнхен перетворюється на світову столицю пива, адже в центрі баварської столиці починається Октоберфест, який триває 2 тижні. Такі свята не варто пропускати.

Протягом двох тижнів пиво ллється рікою, а поповнюють запаси цього чудового напою для баварців та гостей свята 6 броварень.

Нам пощастило стати учасниками цього справжнього баварського гуляння з пивом та ковбасками, брецлями, музикою та атракціонами.

Вдало розташувалися у наметі броварні Hofbrau (доречі в ньому одночасно можуть знаходитися 10 000 гостей). Атмосферу передати неможливо: футбольні вболівальники мюнхенської «Баварії», студенти, сім”ї з дітьми, дівчата в традиційних сукнях, люди похилого віку у баварських костюмах, капелюхах з пір’ям, «пивних штанях» (навіть організатори свята вдягнені в традиційні шорти на підтяжках, яскраві жилети та капелюхи), оркестр на подіумі в центрі намету розважає гостей музикою, народними співами.... Ну а далі – танці на столах, приєднатись до яких було не простим ділом, але нам вдалося. А тим часом на вулицях, де проходить це свято, вирує ярмарок, працюють атракціони, відвідувачів розважають конкурсами, розіграшами та різними забавами.

Наступного року поїдемо обов’язково на відкоркування 1-ої пивної діжки!!!

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!