(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Ура Канари!

Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари! Ура Канари!
НАЙКРАЩІ В БІЗНЕСІ
АВІА
8 ДНІВ
12 ОСІБ
ВАРШАВА — ФУЕРТЕВЕНТУРА — ВАРШАВА

Вирішуючи, де ж погрітися взимку, наш вибір припав на Канарські острови. Сім Канарських островів - Тенеріфе, Гран Канарія, Лансароте, Фуертевентура, Ла Пальма, Гомера, Ієрро! Який же з них вибрати?! Кожен з них по-своєму прекрасний.

Нас визнали «найкращими в бізнесі» і ми вибрали самий дикий, пустельний і загадковий острів Фуертевентура.

Багатий і різноманітний підводний світ, найкращі багатокілометрові пляжі острова визнані одними з кращих в світі, незрівнянного бірюзового кольору океан, потужні хвилі якого так люблять серфінгісти, - все це заворожує!

Нас приймав готель R2 Rio Calma****, ми оцінили рівень комфорту і сервісу. Якщо коротко, то - чудово! Комфорт скрізь і в усьому, чистота, затишок, вишколений і турботливий персонал, ситний і різноманітний "шведський стіл" з екологічно чистих продуктів.

На острові пам'ятки первозданно природні, а сам острів входить до списку біосферних заповідників ЮНЕСКО. Від їх споглядання захоплює дух, а душа наповнюється умиротворенням. Відчуваєш такий комфорт і гармонію, що рухатися кудись далі вже й не хочеться ... А навколишній пляжний ландшафт навряд чи когось залишить байдужим..

Одним словом – краса!

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!