(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Визнання успіху

Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху Визнання успіху
ДИРЕКТОРСЬКА ПРЕЗЕНТАЦІЯ
АВТОБУС
3 ДНІ
54 ОСОБИ
ЛЬВІВ — КРИНИЦЯ — ЛЬВІВ

Формат події – директорська презентація одного з провідних українських брокерів у галузі страхування.

Відбулася ця подія в одному з найпрестижніших польських готелей "Prezydent**** Medical SPA & Wellness”, а її Лейт - мотивом вечора була думка, що перемога досягається в результаті колективних зусиль, спільних інтересів та цінностей. Нагороди були особливими та вишуканими: перстень з діамантом,виконаний за ексклюзивною дизайн-розробкою, сертифікати на коучинг – сесії найвищого класу, які допоможуть лідерам підвищити професійний рівень. Свої привітання підготували переможцям їх структури.

Спеціальним подарунком став виступ guest-star - відомого скрипаля-віртуоза Олександра Божика.

Ми цілком впевнені, що всі, кому випала честь статити учасником цієї незабутньої події, будуть прагнути з натхненням рухатися вгору по кар’єрі, і дуже скоро в сузір’ї директорів компанії засяють нові яскраві імена.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!