(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Марокко — життя у рожевому кольорі

Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі Життя у рожевому кольорі
НАГОРОДЖУВАЛЬНА ПОЇЗДКА
АВІА
8 ДНІВ
20 ОСІБ
АГАДІР — МАРАКЕШ — КАСАБЛАНКА — РАБАТ — МЕКНЕС — ВОЛЮБІЛІС — ФЕС — БЕНІ МЕЛАЛ — ЕС-СУВЕЙРА — АГАДІР

Ця поїздка була нагородою для кращих, і тепер ми можемо впевнено сказати, що якщо Ви шукаєте щось особливе, - оберіть Марокко.

Група переїжджала через магічні гори Атлас. Наш шлях пролягав з Агадіру в Марракеш.

Маракеш - це древня столиця імперського Марокко. Чудеса очікували нас на кожному кроці – сади Мажореля у садибі Ів Сен Лорана, де понад 1800 видів кактусів; мечеть XII ст., стародавня Джемма ель-Фна - площа чудес, адже тут музиканти, заклинателі змій, жонглери, акробати, гадалки і віщуни, продавці щастя та продавці солодощів, берберські казкарі.

Далі нас чекала Касабланка – білосніжна красуня з найсучаснішою мечеттю в світі, прекрасними вілами та резиденціями, самим могутнім та живим океаном за час нашої поїздки, з обідом в ресторані, де колись відбувалися зйомки фільму «Касабланка».

Рабат - наше нове здивування: швидкісний поїзд на магнітній подушці, що з’єднує столицю з Касабланкою, трамвай французької фірми Alstom, сучасна маріна для яхт...

Сидячи в кафе на столичній площі Об'єднаних африканських націй, важко уявити собі, що в цей самий час, в двохстах кілометрах від океанського берега, на площі Джемаль-ель-Фна старезна кобра нехотячи роздуває капюшон, підкорюючись дудочці заклинателя.

А ще африканські «фьорди» - мароканські водосховища, адже країна у разі посухи забезпечена водою краще за Європу. Каскадний водоспад Ужуд, висотою 110 метрів – одне з найкрасивіших місць Марокко. А гірськолижний курорт?! Справжнісінький, з лижними трасами, з лижниками в джеллабах (національний одяг у вигляді довгого халату з рукавами), уявляєте? А ми це бачили!

Сто кілометрів по берегу і починається Ес-Сувейра – старовинний португальський форт. Білі стіни, сині віконниці. Верблюди, що бредуть берегом океану. Прикрашений прапорцями порт, сповнений гомону чайок, запах спеченою на вугіллі риби. Легенди про корсарів, гортанний говір.

І чудова атмосфера гала –вечері, що відбулася у ресторані на березі океану в Ес-Сувейрі. Дуже колоритна, і з сірим вином, яке є тільки у Марокко, ягням, приготованим у тажіні (спеціальний керамічний посуд), східними солодощами, смаженими горіхами, медовими тістечками і м`ятним чаєм, з національною музикою та танцями у виконанні місцевих артистів.

Запрошуємо до казки «Тисячі та однієї ночі»!

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!