(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Золотий трикутник Індії

Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії Золотий трикутник Індії
НАЙКРАЩІ В БІЗНЕСІ
АВІА
8 ДНІВ
37 ОСІБ
ДЕЛІ — АГРА — ДЖАЙПУР — ДЕЛІ

Чи є у світі країна екзотичніша за Індію?! Риторичне запитання для нас, поставивших її у своєму списку країною №1. Це була найцікавіша поїздка з усіх – яскрава, насичена, незабутня.

Ми обрали для себе «Золотий трикутник Індії»: Делі-Агра-Джайпур.

Делі вразило нас. Тут древні пам’ятники знаходяться по сусідству з архітектурою сучасного мегаполісу, а багатство та розкіш - з бідністю. Вдалося побачити найцікавіше: Ворота Індії, Президентський палац, храм Лотоса, храм богині Лакшмі та Кутаб Мінар – найстаріший мінарет, стіни якого прикрашені висіченими цитатами з корану, найкрасивішу та найбільшу в Індії мечеть Джама Масджид та Червоний Фронт, але найбільш нас приголомшив Чандні Чок – Старе Делі, де панує атмосфера справжньої Індії – з вузенькими заплутаними вуличками, ятками, заповненими «справжнім багатством», яскравими фарбами, запашними спеціями, неймовірним хаотичним рухом.

Окремою картинкою залишився наш переїзд в Агру, особливо майстерність індійських водіїв, що так легко маневрують у місцевому хаосі з людей, тварин, машин, мопедів, мото та велорікш. І це все при повній відсутності правил дорожнього руху!

Відвідування Агри було безперечно повязано із Тадж Махалом – символом Індії, що віками зберігає історію великого кохання Шаха Джахана і його прекрасної дружини Мумтаз Махал. Біломраморний красень Мавзолей, інкрустований десятками видів дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння справді зачаровує своєю красою.

Далі нас чекав Джайпур – столиця Раджастану, «Рожеве місто». Вразила екскурсія в Форт Амбер, адже піднімалися на слонах! Піднявшись, опинилися перед приголомшливою красою – комплексом палаців, садів та храмів із райськими інтерєрами - найвитонченішим зразком східної культури та розкоші.

Перше побачення з Індією перевертає світогляд, змінює пріоритети та цінності і переростає в справжню любов на все життя.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!