(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Зустріч з партнерами

Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами Зустріч з партнерами
ДІЛОВА ЗУСТРІЧ
АВТОБУС
4 ДНІ
39 ОСІБ
ЛЬВІВ — ВІДЕНЬ — БУДАПЕШТ — ЕГЕР — ЛЬВІВ

Страхова компанія «Юпітер Vienna Insurance group» вже понад 10 років створює якісні програми страхування життя та ретельно контролює високий рівень обслуговування клієнтів. Компанія запропонувала тестування фінансових консультантів. Перші 20 консультантів успішно пройшли тестування та отримали сертифікати, що засвідчують високі знання та професіоналізм.

Нагородою для найкращих стала поїздка до Відня, де знаходиться головний офіс компанії «Vienna Insurance group». Мета поїздки – зустріч з провідними спеціалістами однієї з найбільш відомих Європейських страхових компаній, основний принцип якої – соціальна відповідальність, а філософія – «Ми створюємо стійки цінності!» Власне це і об`єднало в бізнесі австрійських та українських партнерів.

Після завершення ділової частини поїздки відбулася оглядова екскурсія вечірнім Віднем. Проїхавши по Рінгу, де розташувались Ратуша, Парламент, Опера, університет, піднялися на гору Каленберг, щоб помилуватися Віднем. Продовженням вечора стала гала-вечеря у хойрігері (так називаються винні погреби, де пропонують перш за все молоде вино). Чудова родинна атмосфера хойрігера, гостинність господарів та колоритна музика стали прекрасним завершенням поїздки.

Поверталися через Угорщину, де чудово відпочили у термальних купальнях.

А тепер можна і за роботу! Переконані, що результат не змусить себе довго чекати.

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!