(032) 297 18 99 (032) 260 13 13 tourism@piligrim.lviv.net

Весела та пристрасна Іспанія

Барселона — Коста Брава

РОЗКЛАД ТУРУ ПО ДНЯХ

Іспанія! - Батьківщина відважних тореро і пристрасних Кармен! Країна-мрія, країна-загадка! Протягом усієї своєї історії Іспанія хвилювала уяву людини. Стародавні греки вважали, що в її садах ростуть золоті яблука, для арабів вона була Воротами в Рай ... Іспанія - це зустріч з гостинністю і радістю життя, хвилююча іспанська гітара, натхненні серенади, запальне фламенко і знаменита корида ...

Екскурсія по Барселоні дозволить нам відвідати найцікавіші місця одного з наймальовничіших міст Європи і дізнатися його історію. Ми проїдемо центральними вулицями і площами міста. Серед них найголовніша пам'ятка міста - Собор Саграда Фамілія, проспект Грасия, Будинок Міла, Ла Педрера і химерний Парк Гуель. Далі відвідаємо Готичний квартал, де побачимо Кафедральний собор, Мерію міста, Палац де Женералітат, познайомимось з горою Монжуїк і Олімпійським портом.

Весела та пристрасна Іспанія Весела та пристрасна Іспанія Весела та пристрасна Іспанія Весела та пристрасна Іспанія

Ми радимо

Навчання у США
$1140 12 тижнів
International Educational Centre
Україна запрошує
UAH 245 1 ДЕНЬ
ЛЬВІВ, КАРПАТИ, ТРУСКАВЕЦЬ
Травневі свята
4 НОЧІ €95
Гарячі тури
7 НОЧЕЙ UAH 9183
Мовні курси
7 ДНІВ £135
Мовна школа International Projects

Пишіть нам!

Якщо у Вас виникають будь-які запитання, чи можливо у Вас є певні пропозиції чи ідеї — не вагайтеся! Пишіть нам! Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, а також будемо вдячні за будь-які ідеї! Ми намагаємось бути найкращими для Вас!